Sağlıklı yaşam

Kilo verdiren yiyecekler nelerdir? Metabolizma hızlandırma

Bir önceki yazımda size nasıl 10 kilo verdiğimi anlatmıştım. Eğer okumadıysanız öncelikle onu okumanızı tavsiye ediyorum: Nasıl 10 kilo verdim?

Şimdi de internetten derlediğim ve metabolizmayı hızlandıran yiyecekleri sizler için bu yazımda topladım. Metabolizmayı hızlandırmak demek vücudumuzun daha fazla kalori yakması demek, daha fazla kalori yakmak demek gün içinde aldığımız fazla kalorilerden kurtulmak demek.. Yani; vücudumuzu şaşırtarak daha hızlı çalışmasını sağlayabilir böylece kilo vermemizi daha kolay hale getirebiliriz. Peki bunu nasıl yapabiliriz?

10 ayda 10 kiloyu nasıl verdim? Nasıl sağlıklı kilo verebilirim?

Herkese merhaba 🙂
Bu yazımda sizlere 10 ayda nasıl 10 kilo verdiğimden bahsedeceğim. Peki neden her ay 1 kilo olacak şekilde kilo verdim? Cevabı basit: sağlıklı olması açısından. 1 ayda 10 kilo vermeniz size bir şey katmaz aksine daha da kötü yapar. Unutmayın; kısa sürede verilen kilolar, tekrar kısa sürede geri alınır. Ama eğer benim gittiğim yoldan giderseniz ve tavsiyelerime uyarsanız kısa süre içinde olmasa bile sağlıklı ve kalıcı kilo vereceğinizden eminim.

Gezinme